Na kontaktoni

SHANDONG E.FINE PHARMACY CO., LTD.

Adresë

Zona Industrisë (në lindje të Fumin Road) Ekonomik Eevelopment Zone, Linyi City, Shandong, China 

telefon

+ 86-0531-87968538

+ 86-0531-87968568

orë

e hënë e diel

Duan të punojnë me ne?

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne